(0212) 641 93 77 - (0212) 540 00 41 fabson@fabson.com

FARE VE HAŞERE KOVUCU

SNC 400 FARE VE HAŞERE KOVUCU
TEKNİK ÖZELLİKLERİ
Besleme Gerilimi :180 – 250 VAC 50-60 Hz
Güç :  2.8 watt
Çalışma Frekansı :17KHz – 50KHz (gezer frekans)
En :  22 cm
Boy :  12 cm
Ağırlık :  1450 gr
Etki Alanı :  70 m2 – 80m2
SATIN AL
SNC-600 FARE VE HAŞERE KOVUCU
TEKNİK ÖZELLİKLERİ
Besleme Gerilimi :   180 – 250 VAC 50 – 60 HZ
Güç :  3,6 V A
Çalışma Frekansı :   17 KHZ – 50KHZ (Gezer Frekans)
En :   22 cm
Boy :   12 cm
Ağırlık :   1450 gr
Etki Alanı :   200 m²
SATIN AL
SNC-700 FARE VE HAŞERE KOVUCU
TEKNİK ÖZELLİKLERİ
Besleme Gerilimi :180 – 250VAC 50 – 60 HZ
Güç :   3 V A
Çalışma Frekansı :19 KHZ – 50KHZ (Gezer Frekans)
En :   26 cm
Boy :   13 cm
Ağırlık :   2850 gr
Etki Alanı :  500 m²
SATIN AL
SNC-700 FARE VE HAŞERE KOVUCU DIŞ ALAN
TEKNİK ÖZELLİKLERİ
Besleme Gerilimi :180 – 250VAC 50 – 60 HZ
Güç :   3 V A
Çalışma Frekansı :19 KHZ – 50KHZ (Gezer Frekans)
En :   26 cm
Boy :   13 cm
Ağırlık :   2850 gr
Etki Alanı :  500 m²
SATIN AL
 SNC 1000 FARE VE HAŞERE KOVUCU
TEKNİK ÖZELLİKLERİ
Besleme Gerilimi :180-250 VAC 50-60 Hz
Güç :  2,8 Watt
Çalışma Frekansı :19 KHZ – 50KHZ (Gezer Frekans)
En :  17 cm
Boy :  13 cm
Ağırlık :  510 gr
Etki Alanı :  100 m²
SATIN AL
FABSON SNC 1001 FARE VE HAŞERE KOVUCU
TEKNİK ÖZELLİKLERİ
Besleme Gerilimi : 180 250 VAC 50-60 Hz
Güç :  3,6 VA
Çalışma Frekansı :20KHz 50KHz (Gezer Frekans)
En :  20 cm
Boy :  14 cm
Ağırlık :  510 gr
Etki Alanı :  150 m²
SATIN AL
SNC 1400 360° FARE VE HAŞERE KOVUCU
TEKNİK ÖZELLİKLERİ
Besleme Gerilimi :220 – 240 VAC 50 – 60 HZ
Güç :  6,7 V A
Çalışma Frekansı :19 KHZ – 50KHZ (Gezer Frekans)
En :  27 cm
Boy :  18 cm
Ağırlık :  3500 gr
Etki Alanı :  1200 m²
SATIN AL
FABSON SNC 3001 FARE VE HAŞERE KOVUCU
TEKNİK ÖZELLİKLERİ
Besleme Gerilimi :220-240  VAC 50-60 Hz
Güç :  6,7 VA
Çalışma Frekansı :19KHz – 50KHz (Gezer Frekans)
En :  30 cm
Boy :  17 cm
Ağırlık :  3500 gr
Etki Alanı :  1200 m²
SATIN AL
SNC 5001 FARE VE HAŞERE KOVUCU
TEKNİK ÖZELLİKLERİ
Besleme Gerilimi :220 VAC 50 – 60 HZ
Güç :  6,7 V A
Çalışma Frekansı :19 KHZ – 50KHZ (Gezer Frekans)
En :  30cm
Boy :  17cm
Ağırlık :  3500 gr
Etki Alanı :  700  m²
Fare Kovucu

FARE KOVUCU VE HAŞERE KOVUCU (ULTRA SONİC)

Fare Kovucu Cihazlarımızda Diğer tüm canlılarda olduğu gibi fare ve haşere için de işitme duyusu hayatlarını devam ettirebilmek için yaşamsal bir öneme sahiptir. Bir çift fare kolonisi ortalama 21 günde bir yavrular her yavrulamada  6 ile 8 arası yavru doğurur, yavrular daima koloni halinde bulunur ve yaşarlar. Tek başına yaşamazlar. Günümüzde kullanılan fare zehirleri, fareleri anında öldürmezler. Bir fare zehiri yedikten 3-5 gün sonra şişerek ölür. Bunun sebebi fareler yiyecek maddeye hemen müdahale etmezler aralarındaki en yaşlı fareyi o yiyeceğe gönderirler. Yaşlı yiyeceği yedikten sonra diğerleri 3 gün boyunca beklerler, eğer yaşlı fareye bir şey olmazsa diğerleri de o maddeyi yerler. Bu sebepten dolayı gıda imalathaneleri vb. yerlerde kullanılan zehirleri yiyen fareler 3 gün boyunca etrafta gezinerek zehiri dışkı ve ayak basma yoluyla bulaştırırlar. Buda hanta virüsü verilen hastalığın insanları öldürmesine sebep olur.

FARELER VE HAŞERELER:

Fare ve haşereler sesleri hissederler ve onlara tepki verirler. Yapılan deneylerde fare ve haşerelerin insanların duyduğu yüksek frekanstaki sesleri hissettiği, bunlara karşı aşırı reaksiyon verdikleri kanıtlanmıştır. Böcekler kapı araları priz içleri pervaz kenarları gibi gizli ve dip köşeleri tercih ederek oralarda yumurta bırakırlar. Kullanılan tarım ilaçları böceklerin sadece dış kabuğunu yakar. Böcek ölürken bile yumurta bırakır. Böcekler 27 günde bir yumurtlarlar. Tarım ilacı, bırakılan yumurtaya etki etmez. Fabson Ultrasonic oluşturduğu highsonic ve ultrasonic frekans yayını ile fare, böcek, yılan, akrep, kene, örümcek, sansar, hamam böceği, güve, ağaç kurtları vb. gibi haşerelerin her türlü açık ve kapalı mekanlardan uzak tutulmasını dışardan içeriye girmesini yasaklar içeride bulunan fare ve haşerenin ürümesini durdurur. Fabson Ultrasonic Fare Kovucu cihazların yaydığı frekansların insan sağlığına kesinlikle zararı yoktur. Bulunduğu ortamı asgari 20 yıl boyunca temiz ve sağlıklı tutar. Fabson Ultrosonic Fare Kovucu cihazlarımız  sadece yürüyen sürünen ve kam emici haşerat üzerinde etkilidir. Fabson Elektronik olarak üretmiş olduğumuz ürünler kesinlikle evcil hayvanlara zarar vermez, hayvanların sağlığı üzerinde herhangi bir yan etkisi yoktur.

Fabson Elektronik Ultrasonic Fare Kovucu ve Haşere Kovucu Cihazlarımız Hakkında

 • Cihazlarımız insan kulağının duyamayacağı ancak fare, böcek, akrep, kene, yılan vb. tüm haşerelerin rahatsız olacakları frekans aralığında çalışmaktadır.
 • Fabson Ultrasonic Kovucular gezer frekansa sahip olduğu için fare, böcek ve tüm haşereler üzerinde asla bağışıklık yaratmaz. Bu sayede ortamı daha kolay terk etmelerini ve gelen frekansa direnme süresini en aza indirir.
 • Cihazlarımız etkili olduğu m2 alan içerisinde fare, böcek ve haşerelerin bulunması ve yuvalanmasının önüne geçer.
 • Ekolojik dengeye dost bir şekilde çalışma prensibine sahip olan Fabson Ultrasonic Kovucular ortamda bulunan fare,böcek ve tüm haşerelerin ölmesini değil frekans ile ortamdan uzaklaşmasını sağlamaktadır.
 • Cihazlarımız tam zamanlı çalışma prensibine sahiptir ve tam zamanlı kullanımda bile çok düşük bir enerji tüketimine sahiptir.
 • Cihazımızın sahip olduğu ve etkilediği frekans aralığı evcil hayvanlara ve insanlara zararı yoktur.
 • Üstün teknoloji ile üretilen Fabson Ultrasonic Kovucular yıllarca sorunsuz çalışabilir.
 • Fabson Ultrasonic fare, böcek ve haşere kovucu cihazlarımız 5 Yıl servis garantisi altındadır.
 • Arızası giderilemeyen cihazımız olduğu takdirde sizlere yeni cihaz gönderilecektir.
 • Ortamda kesin çözüm sağlayan cihazlarımız bulunduğu noktada fare,böcek ve tüm haşereleri etkisi altına alarak ortamdan uzaklaştıracaktır. Böylelikle ortamda hiçbir şekilde kimyasal ilaçlama gibi bir çözüm aramanıza gerek kalmayacak, sağlığınızı da tehlikeye atmış olmayacaksınız.
 • Fare Kovucu Haşere Kovucu ve Kuş Kovucu Cihazlarımızın etki alanı frekans ve genel özelliklerini sitemizde ÜRÜNLER kısmından inceleyebilirsiniz.

Neden Fabson

Firmamız bünyesinde FABSON markasıyla imal edilen tüm cihazlarımız Türk Mühendisler tarafından geliştirilmiştir. Ürünlerimizin tamamı Türkiye’de TSE ve CE standartlarına göre üretilmektedir. Çin ve Uzak Doğu’da üretimimiz bulunmamaktadır. Ürünlerimiz ile ilgili alınmış olan Marka Tescil ve izinleri Sertifikalar sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Fare Kovucu Haşere Kovucu ve Kuş Kovucu Cihazlarımızda bulunan elektronik kartlar SM’li dizgi ile otomatik dizilmektedir. Kullanılan Kalay’da kurdun bulunmamaktadır. Fare Kovucu Cihazlarımız Mikroişlemci kontrollü Gezer frekansa sahiptir. Fare ve Haşere Kovucu Ürünlerimiz 20 yıl kullanım ömürlü ve 5 yıl garantilidir. Hakkımızdakileri merak ediyorsanız Hakkımızda sayfamızı ziyaret ediniz. Fare kovucu cihaz nerede satılır en uygun fare kovucu cihaz nereden alınır sorularınıza en doğru cevabı www.fabson.net satış sitemizde vermekteyiz. Kapıda Ödeme 9 Banka ile Kredi Kartına taksit imkanı ve Türkiye’nin her yerine hızlı kargo ve servis vermekteyiz.

Bu Ürünleri Nerede Kullanmalısınız

Ultrasonic fare ve haşere kovucu ürünlerimizi evde, bahçede, iş yerlerinizde, fabrika üretim tesislerinde açık ve kapalı her alanda kullanabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz alanın m² büyüklüğüne göre her çeşit ve özellikte fare kovucu, haşere kovucu, akrep, yılan kovucu ve kuş kovucu cihazlarımız mevcuttur. Kobi, endüstriyel ve yüksek ölçekli işletmelerinize özel sistematik çalışma yapılmaktadır. Hayatımızın her alanında karşılaştığımız haşere ve fareler geçebilecekleri her noktadan rahatlıkla girebildikleri için zemin katta olmanız veyahut bir apartmanın onuncu katında olmanız bir şeyi değiştirmez. Fabson Elektronik olarak Ultrasonic fare ve haşere kovucu cihazlarımızla tüm haşere ve kemirgenlerden korunabilirsiniz. Açık ve kapalı mekanlarınızda görmek istemediğiniz zararlı kemirgen ve haşerelerden kurtulmak istiyorsanız Fare ve Haşere Kovucu ürünlerimizi uygun fiyat seçenekleriyle Fabson Elektronikten temin edebilirsiniz Fare kovucu işe yarıyormu ? fare kovucu cihaz nerede satılır ? en iyi fare kovucu cihaz hangisi ? gibi sorularınıza en doğru cevabı Fabson Elektroniğin profesyonel ekibinden alabilirsiniz. %100 kesin sonuç alabileceğiniz, kullanımı basit olan fare kovucu cihazlarımızda kullanım ömrü 20 yıldır.Tamamiyle Türk mühendislerin çalışmalarıyla üretilmiş olan cihazlarımız 5 yıl garantilidir. Geniş ürün yelpazesi olan Türkiyede yerli üretim yapan tek lider firmayız. Fabson Elektronik olarak ürettiğimiz ürünleri Ortadoğu ve Avrupa ülkelerine uzun yıllardır ihraç etmekteyiz ve ülke ekonomisine bu anlamda önemli katkılarda bulunmaktayız. Fare kovucu, haşere kovucu, yılan kovucu, akrep kovucu, kuş kovucu ve tüm kemirgenleri kovucu cihazlarımız üretim tesislerimizde mühendislerimiz ve uzman ekibimiz tarafından uzun bir test aşamasından geçtikten sonra siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir hale getirilmektedir Fabson Elektronik ailesi olarak fare ve haşere kovucu cihazlarımızla ilgili her türlü soru ve sorunlarınızı bekliyoruz .