(0212) 641 93 77 - (0212) 540 00 41 fabson@fabson.com

KUŞ KOVUCULAR

SNC 2001 360° – EAGLE EYE KOMBİNE KUŞ KOVUCU
TEKNİK ÖZELLİKLERİ
Besleme
Gerilimi
:   220 VAC
50 – 60 HZ
Güç:   5 V A
Çalışma
Frekansı
:   2 KHZ – 20KHZ
(gezer frekans)
En:   34 cm
Boy:   23 cm
Ağırlık:   3600 gr
Etki
Alanı
:   İç ve Dış Alan

SATIN AL

SNC 2001 180° KUŞ KOVUCU
TEKNİK ÖZELLİKLERİ 
Besleme
Gerilimi
:   220 VAC
50 – 60 HZ
Güç:   5 V A
Çalışma
Frekansı
:   2 KHZ – 20KHZ
En:   37 cm
Boy:   23 cm
Ağırlık:   3600 gr
Etki
Alanı
:   2000 m²

SATIN AL

SNC-2001 360° KUŞ KOVUCU
TEKNİK ÖZELLİKLERİ
Besleme
Gerilimi
:220 VAC
50 – 60 HZ
Güç:  5 V A
Çalışma
Frekansı
:2 KHZ – 20KHZ
(Gezer Frekans)
En:  34 cm
Boy:  23 cm
Ağırlık:  3500 gr
Etki
Alanı
:  1200 m²

Kuş Kovucu

Kuş Kovucu:

Kuş Kovucu cihazların uygulanması aşamasında diğer önlemlerde de beraberinde yapılmalıdır. Bu önlemler aşağıdaki gibidir;

GÖRSEL HOLOGRAMLI ŞERİTLER VE BALON:

İç mekanlarda muhtelif yerlere kuşların uzaktan veya içeri girdiği anda görsel olarak korkup mekanı terk etmeleri için özel üretilmiş hologram şeritler ve hologram gözlü kuş balonları asılmalıdır.

KUŞKONMAZ YAY VE TEL UYGULAMASI:

Kuşların yuvalanması olası ve cihaz frekansının ulaşamadığı kör noktalara yay ve kuş konmaz tellerin uygulanması gerekmektedir.

SONIC FREKANSLI KUŞ KOVUCU:

İç ve dış mekan için ayrı ayrı cihaz kullanılmalıdır. İç mekana stroboskopik takviyeli sonic cihaz 360 derece takılmalıdır.

KAPILARIN KORUNMASI :

Kapıların korunması için girişlere 180 derece sonic kuş kovucu cihazlar takılmalıdır.

Kuş Kovucu Teknik Özellikler

Cihaz giriş voltajı 220V / 50-60 Hz dir. SMPS beslemeli olduğu için %40 voltaj değişimlerinde ve anlık elektrik kesintilerinde sistemi beslemeyi tolere eder.

Cihaz çalişma anında şebekeden çektiği guc 3 lü kullanımda ve aktif modda iken 36watt dır. Bekleme durumundayken şebekeden 1W güç çekmektedir.

Cihaz muhafaza kutusu olası şiddetli çarpışmalarda parçalanan çevreye zarar vermeyen aşırı sıcak, don, yağmur gibi dış etkilere karşı dayanıklı saç malzemeden yapılmıştır.

Cihaz dış kutusu elektriksel olarak izole olduğu için dış yüzeye elektriksel kaçak yapmaz ve dış yüzeyine gelen elektriksel parazitlerden etkilenmez.

Dış yüzey metalik olmadığı için kendi çıkardığı sonic ve ultrasonic sesleri kendi içinde emip absorbe etmez.

Fonksiyonel Özellikler:

Cihaz 256 değişik ses sinyalini değişik kombinasyonlarda kullanarak sonic ve ultrasonic ses çıkışı ürettiği için kuşların bu sese karşı bağışıklık kazanmasını engeller.

Dijital LCD ekran ile cihazı ayarlayan kişiyi yönlendiren ve çalışma modlarını gösteren güzel bir görüntü özelliğine sahiptir.

Sadece gece çalışma, sadece gündüz çalışma ve hem gece hem gündüz çalışma seçenekleri vardır. Üzerindeki ışık algılayıcıya göre gece ve gündüz çalışması ışık ayarı yapılabilme seçeneği vardır

Çıkış frekansı ve gücü, ayar potansiyeli ile kus tur grubuna gore ayarlanabilir. Ayarlanan frekansta darbe genişlik modülasyonu ile değişik kombinasyonlarda sonic ve ultrasonic sesler üretir.

Test modu , Time1 modu ve Time2 modu ile frekans karıştırması ve frekans ile ses karıştırması yapılabilir.

Çalışma ve bekleme zamanı ayarı istenildiği gibi ayarlanabilir. Bölgedeki kus popülitesine göre bekleme ve çalışma zamanları ayarlanmalıdır.

Kuşların duyma organları çok güçlüdür ve bazı kuşların duyu sistemleri sonar sistemlerine benzer. Üretimimiz olan kus kovucu devre gücü yükselerek ilerleyen ultrasonic ses sinyali ile konuşlanmış kuşlara sanki bir cisim geliyormuş, çarpacakmış hissi verdiği için kuşlar devamlı bir stres altında bulunur ve korkar kaçar.

Bu sonic ve ultrasonic seslerin yanında rastgele zamanlarda üretilen ve konuşlanmış olan martı, güvercin, serce, karga, yarasa gibi kuşların düşmanı olan atmaca, şahin, akbaba, tüfek sesleri çıkararak kuşların ürküp kaçmasını sağlar.

Eğer fare kovucu cihaz arıyorsanız Fare Kovucu sayfasımızı ziyaret ediniz.

Eğer fare kovucu cihaz arıyorsanız Haşere Kovucu sayfasımızı ziyaret ediniz.

Fare Kovucu ve Haşere Kovucu Cihazlarımızı www.fabson.net satış mağazamızdan Ücretsiz Kargo ve Kredi Kartına Taksit imkanı ile temin edebilirsiniz.